Cestovní pojištění
Levné letenky do Bulawayo

Letenky do Zimbabwe můžete koupit prostřednictvím webového portálu Královna.cz, který patří do skupiny Student Agency, jenž je jedničkou mezi letenkovými portály v České republice.

Platbu za zakoupenou letenku můžete provést v hotovosti, ale pohodlně se dá zaplatit i formou platební karty.

Letenkový server funguje tak, že zadáte místo odletu, například Praha, dále zadáte místo příletu například Bulawayo (BUQ). Dále vyplníte datum příletu a odletu. Poté systém začne vyhledávat letenky Bulawayo. Samotný proces hledání může chvíli trvat. Systém prohledává nabídky všech leteckých společností a výsledky seřadí dle zadaných parametrů. Obvykle jsou letenky do Bulawayo seřazeny dle ceny, od nejlevnější letenky po ty nejdražší. Zadat lze i jiná kritéria, takže je na vás jakou variantu využijete.


Nízkonákladové společnosti

Rezervační systém prohledává aktuální ceny letenky Bulawayo nejen klasických aerolinek, ale i nízkonákladových dopravců jakou jsou SmartWings nebo Wizzair. Systém vám tak nabídne komplexní přehled všech dostupných letenek a vy si tak můžete vybrat tu variantu, která je dle vašeho uvážení pro vás ta nejvíce vyhovující.

Při koupi letenky Praha Bulawayo je dobré prohledávat i několik dnů před i po vámi požadovaným datem odletu. V některých dnech jsou ceny nižší a vy tak můžete ušetřit velké peníze. Proto se doporučuje být v datu odlet flexibilní a přizpůsobit se tak nabídce letenek.


Letenka Bulawayo

Pokud se při cestě do Bulawayo rozhodnete pro lety s přestupem, tak vždy myslete, že je potřeba určitý čas na samotný přestup a vybírejte takové lety, kdy budete mít na samotnou změnu letadla 2 až 3 hodiny času. Toto platí zejména v případě mezikontinentálních letů. V případě, že se zpozdí let z Prahy a nestihnete tak let do vaší destinace, tak se prodlouží nejen doba cestování, ale hlavně vám toto zpoždění naruší vaše další plány. Nemluvě o případech, kdy cestujete do Bulawayo pracovně.


Půjčení auta Bulawayo

Při vaší cestě do Zimbabwe určitě ocení možnost vyrazit na výlet po vlastní ose. Autopůjčovny nabízejí velký výběr aut různých typů. V nabídce najdete jak ty nejlevnější, tak i auta luxusní. Významnou půjčovnou aut v Zimbabwi je Rentalcars.


Ubytování v Bulawayo

Ubytování je další položkou, kterou byste neměli nechat náhodě. Velký výběr hotelů do Bulawayo najdete na webovém portálu. Opět zde platí, že za on-line rezervaci dostanete slevu a vy tak ušetříte další peníze.

Zejména v měsících hlavní turistické sezóny, je dobré si ubytování zajistit i několik měsíců dopředu. Vyhnete se tak nepříjemnému překvapení, kdy nebudet mít kde složit hlavu.


Levné letenky do Bulawayo - další města


Cestovní pojištění ZIMBABWE

Cestovní pojištění v Zimbabwi je základ, bez kterého byste neměli vyrazit nikam do zahraničí. Zánět slepého střeva, bolaví zub, anebo i vyvrknutý kotník jsou zranění, která vyžadují lékařskou péči. V některých případech se může platba za lékařské ošetření, ale třeba i za hospitalizaci v nemocnici, převoz sanitou nebo i letecký transport, vyšplhat do závratných výšin. Cestovní pojištění do Zimbabwe, je tak nepostradatelnou záležitostí, které vás ochrání před nepředvídatelnými výdaje, ale hlavně vám ušetří nervy a peněženku. Vzhledem k tomu, že cena cestovního pojištění není horentní, tak se v žádném případě nevyplatí na této položce šetřit. Je dobré vědět, že k cestovnímu pojištění můžete dostat i další služby, které se můžou hodit. Jedná se so právní služby, služby překladatele, poradnská služba apod. Samozřejmností je, že pojišťovny jsou tak k dispozici 24 hodin a vy se tak dovoláte pomoci kdykoliv.


Dovolená v Zimbabwi

Pokud patříte mezi ty, kteří přenechají všechny záležitosti ohledně dovolené do Bulawayo na cestovní kanceláři, tak na webových stránkách najdete velký výběr od různých cestovních kanceláří.


Další odkazy do do Zimbabwe

Letecké společnosti

CK
Hledáte něco extra pro vaše výročí, narozeniny
nebo jen chcete zažít luxus?